PFA ACADEMY team

Trenérská kariéra PFA ACADEMY

Přihlášení každého dítěte na PFA TRÉNINKY vnímáme jako velikou příležitost i závazek, jak ho díky našemu programu namotivovat ke sportu a fotbalu obzvlášť. Pevně věříme našemu španělskému konceptu a jsme si vědomi toho, že jeho nejdůležitějším článkem jsou naši trenéři, na nichž nejvíce závisí správný průběh tréninku přinášející dětem maximum sportovního nadšení.

Proto nám záleží nejen na jejich výběru, ale i spokojenosti. Propracovaný systém školení zajišťuje podmínky pro kvalitní realizaci tréninků a současně poskytuje příležitost k seberozvoji. Každý trenér má možnost prohlubovat své zkušenosti, rozšiřovat svoji kvalifikaci a posunout se na vyšší trenérskou pozici.


Pozice trenéra PFA ACADEMY

Pracovní náplň

Víš, kdo je v PFA ACADEMY nejdůležitější? Ano, jseš to ty! Hlavní trenér, který hodinu vede, diriguje a snaží se na děti přenést co nejvíce pozitivních emocí. Budeš mít k sobě parťáka (asistenta/ku), ale hlavní zodpovědnost je na tobě. Odměnou ti bude radost v dětských očích a pochvaly od maminek a tatínků, kteří ještě nikdy neviděli své dítě tak nadšené ;) Budeme po tobě chtít i aktivní komunikaci s rodiči a nějakou tu administrativu, ale dobrou práci dokážeme dobře ocenit.

Požadavky

 • Sportovec tělem i duší
 • Kladný vztah k dětem a zájem motivovat je ke sportu
 • Zkušenosti s vedením dětí
 • Trenérské vzdělání výhodou
 • Komunikační a organizační dovednosti
 • Soulad s ProFútbolAnalytics DNA (viz níže)
 • Absolvování vstupního školení (on-line) + navazujícího školení (prezenčně 1. víkend v září) a získání PFA ACADEMY trenérských licencí D a C
 • Plnoletost, bezúhonnost

Benefity

 • Nadstandardní odměna 1000 Kč/tréninkovou jednotku (75 min)
 • Podílení se na dynamicky se rozvíjejícím projektu
 • Příprava a realizace tréninků dle manuálu PFA ACADEMY
 • Prohlubování vzdělání v oboru všestranné sportovní přípravy dětí
 • Možnost trénování a extra výdělku na PFA ACADEMY Kempech
 • Účast na teambuildingových akcích
 • Dobrý pocit ze smysluplné práce a pozitivní odezva od rodičů
 • Možnost postupu na pozici Senior trenér (při splnění podmínek)


Máš zájem o práci v projektu PFA ACADEMY?Cheš být součástí týmu PFA ACADEMY?

Prozraď nám o sobě pár informací.

ProFútbolAnalytics PFA ACADEMY DNA

Naší vizí je vytvořit z PFA ACADEMY nejlepší fotbalový program pro děti v ČR, který jim bude pomáhat k celoživotní lásce k fotbalu.


Iniciativa a proaktivita

Klíčová vlastnost znamenající osobní zájem posouvat věci vpřed nad rámec očekávaného výsledku. Učit fotbal správně. Jde o vnitřní motivaci jednat ne proto, že se to po nás žádá, ale protože sami vidíme příležitost něco zlepšit.

Včasná exekuce

Po světě chodí spoustu lidí chrlících nápady a myšlenky. Ale my hledáme takové, kteří je dokážou taky včas zrealizovat. Ti mohou něco vybudovat a změnit.

Vášeň, zápal, nadšení

Chceme, aby mezi námi byli lidé, kteří hoří nadšením pro fotbal PFA ACADEMY a sportovní rozvoj dětí. Protože kdo hoří, dokáže zapalovat ostatní okolo sebe.

Kvalita

Pokaždé se ptáme sami sebe: „Udělal jsem danou věc nejlépe, precizně jak jsem v daný okamžik mohl, s ohledem na vnější okolnosti?“ Chceme, aby drtivá většina našich odpovědí zněla „ano“. Nechceme, aby se průměr stal normou. Důležitý je pro nás detail a zodpovědnost za odvedenou práci.

Zákaznický přístup

Neděláme PFA ACADEMY pro sebe, ale pro děti a jejich rodiče, jejichž spokojenost je nadřazená našim potřebám. V každé zásadnější situaci si klademe otázku: „Je to to nejlepší řešení pro spokojenost rodičů a nadšení dětí?“

Komunikace

Preferujeme komunikaci rychlou a otevřenou. Problémy se zvětšují, když se nekomunikují nebo neřeší. Záleží nám na kvalitě komunikace k dětem, rodičům i v rámci našeho týmu.

Školení a vzdělávání trenérů PFA ACADEMY

Naše trenéry pečlivě vybíráme i průběžně školíme. Každý trenér je povinen zúčastnit se vstupního školení a následných navazujících školení, kde si prohlubuje svoji kvalifikaci. Obsahem školení je představení a správné pochopení filozofie PFA ACADEMY seznámení s klíčovými zásadami sportovního rozvoje dětí a praktický trénink jednotlivých aspektů a oblastí tréninkové  metodiky.